Bożonarodzeniowa Akcja Charytatywna

18/10/2010, Author: Pixmac.pl, Categories: info, news, partners, people, press

Zarząd Fundacji „Pomóż i Ty” rozpoczyna Bożonarodzeniową Akcję Charytatywną w której rozprowadzać będziemy cegiełki zawierające zdjęcia z kolekcji Pixmac! Informowaliśmy o planach Fundacji na samym początku działania tego blogu. Teraz każdy może pomóc, a dodatkowo polepszyć wizerunek swojej firmy.
 
 
POMPY INSULINOWE – DAR SERCA
 
Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „POMÓZ I TY” gorąco zaprasza do uczestnictwa w świątecznym projekcie pomocowym, który ma na celu zakup pomp insulinowych dla kilkunastu podopiecznych Fundacji. Jednym z podopiecznych, który do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje pompy insulinowej jest zamieszczony na zdjęciu 14-letni Mateusz Gasiński, który od drugiego roku życia choruje na cukrzycę insulinozależną. Niestety sytuacja jego rodziców nie pozwala na zrealizowanie marzenia jakim jest zakup pompy. Koszt pompy insulinowej dla jednej osoby waha się w granicach od 9.000 do 15.000 zł w zależności od potrzeb danego podopiecznego. Oprócz Mateusza czeka na pompy jeszcze kilkunastu naszych podopiecznych. Dlatego też bardzo prosimy Państwa o pomoc w zakupieniu dla nich prezentów gwiazdkowych w postaci pomp insulinowych.
Jeżeli zdecydują się Państwo na wsparcie naszej działalności i zechcą razem z Fundacją przygotować prezenty gwiazdkowe dla podopiecznych chorujących na cukrzycę, uprzejmie prosimy kierować wpłaty na konto Fundacji: BANK MILLENNIUM S.A. nr 63 1160 2202 0000 0000 2920 6273 z dopiskiem „pompy insulinowe”. Każdemu darczyńcy przesyłamy dyplom-podziękowanie potwierdzający wpłatę darowizny.
Ponadto serdecznie zapraszamy do składania zamówień na dowolną ilość karnetów. Zamówienia można składać drogą mailową na adres fundacja@pomozity.org, faksem: 58 663-81-41 lub za pośrednictwem strony www.dobroczynne.pl gdzie znajdą Państwo wszystkie wzory proponowanych karnetów-cegiełek. Karnety zawierają życzenia świąteczne i mogą je Państwo rozesłać do swoich kontrahentów oraz znajomych, jednocześnie wzbogacając swój wizerunek jako wspaniałego sponsora, darczyńcy któremu nie jest obojętne cierpienie i los chorych, niepełnosprawnych osób.
Łączymy wyrazy szacunku i z góry dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie nie tylko w imieniu własnym, ale przede wszystkim w imieniu naszych podopiecznych, którzy dzięki Państwa dobroci otrzymają wspaniałe prezenty gwiazdkowe.

Share and Enjoy


No Comments

Leave a comment