Witajcie w Pixmac’u!

17/02/2010, Author: Pixmac.pl, Categories: info, news, press

Pixmac Polska

Niedawno uruchomiliśmy polskę stronę największej już chyba  agencji stockowej na świecie Pixmac.

Główną ideą stojącą za utworzeniem Pixmac’a była potrzeba uruchomienia serwisu, który byłby jednocześnie łatwy w obsłudze, szybki i trafny w wyszukiwaniu obrazów, ale i przyjazny dla autorów i nabywców zdjęć czy grafik.

Kupującym oferujemy już prawie 10,5 miliona obrazów ze zbiorów banku Pixmac, Fotolia, Dreamstime, Image Source i innych, a fotografom proponujemy przesyłanie zdjęć poprzez serwis www.iSyndica.com. Dbamy też, aby wsparcie użytkowników z obu tych grup działało prężnie.

Specjalnie dla użytkowników polskich umożliwiamy bezpłatne i szybkie płatności poprzez Przelewy24, oferujemy również płatności poprzez PayPal i Moneybookers – wszystko odbywa się bardzon sprawnie i całkowicie automatycznie.

Interfejs całej strony został przetłumaczony na polski, a wyszukiwarka równie sprawnie odpowie na słowa kluczowe po polsku, jak i angielsku.

Dzięki informacjom od użytkowników, udaje nam się bezustannie usprawniać działanie serwisu Pixmac, aby był absolutnie przejrzysty i w zasadzie ‘samoobsługowy’. Dlatego oczekujemy na komentarze użytkowników i propozycje usprawnień. 

Jesteśmy tu dla Was, a Pixmac to dobry wybór.
Z pewnością.

Share and Enjoy


No Comments

Leave a comment